Hizmetlerimiz

/Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz2019-01-12T06:33:09+00:00

Evinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın,klima, kombi ve ankastre ürün arızalarınızda çözüm üreten firmamız,Bosch, Siemens, Arçelik, Beko, Profilo, Vestel, Ariston, Indesit,Regal, Altus, White Westinghouse gibi beyaz eşya sektörünün lider markaları için oluşan tüm arıza taleplerinizde müşteri destek ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazır olup 7 gün 24 saat destek vermektedir.Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; en kaliteli ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Klimanız da herhangi bir problemle karşılaştığınızda servis çağırmadan önce kendiniz de bazı çözümler üretebilirsiniz. . Karşılaştığınız sorunlar ile ilgili bilgilerin verildiği bu sayfadan çıkardığınız sonuçların ardından sorununuz halen devam ediyorsa Klima Servisi çağırmanız gerekmektedir.

Klima servisi çağırmadan hemen önce arıza ile karşılaştığınızda, özellikle yanık kokusu gibi bir durumla karşı karşıya iseniz klimanızın çalışmasını hemen durdurun elektrik sigortasını kapatın. Klima servisini çağırmadan önce elektrik düğmesini kapattığınız cihazınızın güç kaynağı ile bağlantısının tamamen kesilmesi için elektrik sigortasını kapatmanız önem arz etmektedir.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Yetkili Klima Servis Merkezlerimizin çağrı merkezi numarası olan 0535 719 91 28 – 0530 547 18 53 arayınız. Klima Servis fiyatları ile ilgili olarak çağrı merkezi yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz .Klima Servis, klima bakım ve klima montaj hizmetlerinde en iyi hizmeti size AKYILDIZ Klima teknik servis   profesyonel teknik ekibiyle 7 gün 24 saat sağlıyor.

Uzun yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe tamir bakım ve onarım servis hizmeti veren servisimiz ısıtma sektörünün en önemli bir parçası olan kombilere de her türlü teknik desteği sağlamak için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.
Sakarya Kombi Klima Servisi olarak marka ve model ayırmadan bütün kombilere elektronik ve mekanik arızalara teknik servis hizmeti sağlıyoruz.
Arızalanan kombilere aynı gün içinde servis hizmeti vermekte, elimizdeki bütün imkanları kullanarak arızalara en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.

Kombi Bakımında Neler Yapılır 

Fan motoru ve yanma odası temizlenir,
Peteklerin havaları kontrol edilir,
Su basıncı ayarlanır,
Genleşme tankı basınç ölçümü yapılır.

Kombi bakımı veya başka bir sebepten dolayı kombinize müdahale edildiğinde en son işlem olarak mutlaka gaz sızdırmazlık kontrolü yapılması gerekmektedir.

Gazla çalışan cihazlara müdahale etmek tecrübe ve deneyim gerektirir.

Servisimiz kombilerinizde değişen parçalara 1 yıl süre ile garanti vermektedir.

0530 547 18 53